Havier Hernandez dhe Sara Kohan bëhen prindër, vjen në jetë vogëlushi Noah

Lidhja sentimentale mes havier Hernandez dhe Sara Kohan po shkon vaj. Cifti iu gëzua fëmijës së parë, vogëlushit Noah, që erdhi në jetë këtë të diel. Futbollisti dhe modelja e bënë të ditur këtë lajm të bukur nëpërmjet një video surprizë teksa ia prezantuan botës të voglin Noah. Për më tepër, Sara deshi që të tregojë edhe ngjashmërinë e Noah me të atin teksa e përkufizoi si ‘mini Havier’

‘Nuk kam përjetuar kurrë një dashuri të tillë. Faleminderit që më bëre dhuratën më të bukur që mund të imagjinoja. Ju dua shumë të dyve-shkruante Sara Kohen në një postim të saj ku dukej një foto e këndshme ku vogëlushi ndodhet mes dy prindërve të tij

Nga ana e tij, Havier Hernandez u mjaftua me ripublikimin e kësaj fotoje në profilin e tij në rrjetet sociale të shoqëruar me emrin dhe datën e lindjes së djalit të tij.

sfidanti.al