Fejohet Shakil O’Nil; shaka apo e vertete? I propozon gazetares spanjolle

Legjenda e basketbollit dhe nje prej personazheve me shakaxhi ne botem sportive, perfitoi nga nje interviste me gazetaren spanjolle Lusia Vijalon pet t’i bere nje propozim per martese.

‘Jeta po me shkon mire dhe une dua te martohem me nje nga analistet e mia ta preferuara te Univision. Ajo e di kush eshte, eshte 30 vjec, nuk ka te dashur e femije. Atehere nese me shikon…Te dua, deshiron te martohesh me mua?-u shpreh Shakil O’Nil me nje unaze te madhe ne dore.

Lusia Vijalon qe e shperndau kete moment ne rrjetet sociale u pergjigj: ‘Po’.

Sfidanti.al