Federika Narxhi e Alesandro Matri, gjithnje e me shume te dashuruar

Jane te lidhur e te fejuar prej shume vitesh, madje kane edhe nje vajze, Sofian. Federika Narxhi e Alesandro Matri duken cdo dite e me shume te dashuruar dhe kete e shfaqin here pas here edhe ne rrjetet sociale me postimet e tyre.

Ne nje nga keto postime, ish velina e programit ‘Striscia la Notizia’ flet per pafundesi dhe shkruan: Dashuria ime me e madhe duke iu referuar raportit qe ajo ka me sulmuesin e Sassuolos. Dhe tifozet nuk kane ngurruar te dergojne mesazhet e urimit duke shkuar deri aty sa t’i pyesin per martesen mes tyre: ‘Kur do te kemi Matrargi. Kur do te martoheni?’.

Sfidanti.al