Ertrit Berisha bën orakullin me Izraelin, parashikon ..2-1!

Në prag të ndeshjes kundër Izraelit, protagonistët kuqezinj  kanë shume arsye për ta konsideruar si ndeshje delikate. Etrit Berisha, beson se Shqipëria do të marrë një rezultat pozitiv, duke dhënë edhe një parashikim.

“Është një mundësi e mirë për ne, po kalojmë një formë të mirë dhe kemi mundësi të bëjmë rezultat. Ata kanë një ekip shumë të mirë, cilësor dhe mjaft sulmues. Do të bëjmë maksimumin për të synuar fitoren, tre pikët janë të rëndësishme për ne. E rëndësishme është që skuadra të fitojë, qoftë edhe me shifrat 2-1.