Problemet mbërthejnë familjen Kasijas; Sara Karbonero operohet nga tumori në vezore

Nuk kanë të përfunduar problemet në familjen Kasijas-Karbonero. Vetëm pak ditë pasi portieri i Portos pësoi atakun kardiak, bashkëshortja bukuroshe e tij Sara Karbonero zbulon se po luftoin me një tumor në vezore.

‘Këtë radhë më takoi mua-shkruante Sara në profilin e saj në Instagram-më gjetën një tumor malinj në vezore dhe u operova. Gjithcka shkoi shumë mirë, por më duhet ende të luftoj e të trajtohem për disa muaj. Kam shumë besim se gjërat do të shkojnë shumë mirë. E di që do të jetë shumë e vështirë, por fundi do të jetë i lumtur me mbështetjen e familjes sime dhe të mjekëve’.

sfidanti.al