“Jemi në botën e Leo Mesit” – baba Nejmar luan prindin

Nuk paska mjaftuar deklarata e Barcelonës për të mbrojtur imazhin e futbollistëve të saj, pas skenës aspak të hijshme në ndeshjen me Valencian në “Mestaja”.  Në fakt, e gjithë bota është befasuar, kur djelmoshat ëngjëllorë kanë festuar duke sulmuar dhe tifozët. Babai  i sulmuesit Nejmar, flak petkun e biznesmenit të futbollit,  dhe flet si prind:

Vazhdoni leximin →