Nga Argjentina: Ronaldinho kërkon të luajë për Maradonën

Në Amerikën e Jugut e kanë përkufizuar tashmë ‘Bomba e merkatos së pandemisë’. Bëhet fjalë për zërat që vijnë nga Argjentina që flasin për Ronaldinhon. Braziliani që është tërhequr nga futbolli në 2018 dhe që aktualisht është në gjendje arresti shtëpie në Paraguaj për  përdorim të pasaportave false, u ka rrefyer miqve të tij se

Vazhdoni leximin →