Lukaku akuzon futbollin se do më shumë veten se tifozët!

Kur lojtarët ishin “të shëndoshë si molla”, nuk u bë fjalë për të ndërprerë ndonjë kampionat. Seria A, Premieri, La Liga e të tjerat vazhduan pa problem, dhe po ashtu Championsi. Plot 45 000 tifozë u mblodhën në “San Siro” për duelin e Ligës së Kampionëve mes Atalantës e Valencias, dhe me gjasë kjo krijoi

Vazhdoni leximin →