Vajza 2 vjeçare e Simeones, nje tifoze e vertete e Atletiko Madrid

Karla Perejra, bashkeshortja e Diego Pablo Simeones na prezanton vajzen e çifiti Franseska. Ne rrefimin e saj, Karla tregon se vogelushja qe ne shtator do te mbushe 2 vjec, eshte qe tani nje tifoze e Atletiko Madrid. Sipas modeles argjentinase, Franseska sa here sheh ndeshjet e Atletikos fillon e therret ‘Atleti, Atleti, Atleti!’, nderkohe qe fjalet e para qe ajo ka thene ishin ‘mama, uje, Atleti’.

Karla tregon gjithashtu se vogelushja adhuron shume te atin, trajnerin e Atletiko Madrid, Diego Simeone i cili ka edhe 2 djem nga lidhja e meparshme me modelen argjentinase Karolina Baldini, Xhovanin 22 vjeçarin qe luan me Fiorentinen dhe Xhanlukan 21 vjeç pjese e Frozinones.

Sfidanti.al