Kolumbia e ka ‘Sara Karboneron’ e saj; quhet Melina

Quhet Melina Ramirez dhe pervecse nje mbretereshe bukurie ajo eshte komentatore dhe moderatore sportive. E lindur ne Kali, Melina eshte nje femer me disa dimensione. Eshte diplomuar si publiciste duke qene me e mira e kursit e saj dhe ne te njejten kohe ajo ka fituar edhe nje konkurs bukurie.

Melina, nje tifoze e flakte e Independiente te Medelinit, ishte e para qe intervistoi Hames Rodrigez kur u transferua te Reali i Madridit. Per ca kohe ajo qendroi ne Madrid ku ndoqi masterin per komunikacion qe i dha mundesine asaj te jete moderatore e nje prej programeve sportive me audiencen me te madhe  ne vendin e saj.

Sfidanti.al