Dy Mançesterat – në “luftë” për Nejmarin

Gazeta “Sandi Ekspres” shkruante, dje, se dy klubet rivalë të një qyteti, Mançester Junajtid dhe Mançester Siti, kanë nisur garën për yllin e ekipit të Barcelonës, Nejmar, të cilin i ati i vet, sikurse thuhet, e ka këshilluar që të shpërngulet për në Premierën Ligën angleze. Sipas gazetës në fjalë, këtë këshillë i ati i

Vazhdoni leximin →