Laura, modelja që dikur çmendi Higuain

Laura Gadea është një gazetare dhe modele spanjolle, e cila tashmë është zgjedhur për të drejtuar programin “El Chiringuito de Jugones”, që shtë shumë i ndjekur në vendin iberik. Në të shkuarën, Gadea kujtohet që e bëri të çmendet sulmuesin e Juventusit, Gonzalo Higuain, në atë kohë ish-futbollist i Realit të Madridit.