Ajeti kujdes, Sinisha nuk fal më shumë se një herë

Sinisa Mihajlovic, trajneri i Torinos, ka kritikuar lojtarët për paraqitjen në ndeshjen ndaj Pisas në Kupën e Italisë. Torino e ka mposhtur Pisan, me rezultat 4:0, në Kupën e Italisë. Por, fitorja gati dorezuar, dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak trajnerit të torinezëve, Sinisa Mihajlovic. Ky i fundit ka kritikuar lojtarët për paraqitjen në

Vazhdoni leximin →