Presidenti i PSZh-së nuk arrin ta besojë “horrorin”

Barcelona ka bërë çmendurinë duke përmbysur rezultatin prej 4:0 ndaj Paris Saint Germainit, për të fituar 6:1 në Camp Nou, duke u kualifikuar kështu në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Këtë nuk e ka pritur aspak mirë Presidentin i Paris Saint Germainit, Nasser Al-Khelaifi, të cilit nuk po i besohet që Barcelona i mposhti 6:1 dhe

Vazhdoni leximin →