Kanela, një Mis që thërret për Korinthias

Quhet Erika Kanela, nga shteti i Bahias në Brazil dhe është shpallur Mis Bum Bum 2016. Modelja e famshme që është edhe muza e një prej skuadrave më popullore të futbolli karioka, pikërisht Korinthias, bëhet e para vajzë me ngjyrë që fiton konkursin e njohur brazilian.