Dita e ‘el Clasico’; në ditëlindjen e modeles Gigi Hadid

23 prilli nuk ishte vetëm dita e ‘El Clasicos’, por edhe dita e vecantë e Gigi Hadid. Modelja e ‘Victoria’s Secret’ dhe muza e  revistës ‘Sports Illustrated’ që shpesh krahasohet me Kate Upton, festoi 22 vjetorin e saj të lindjes. Bukuroshja mori urimet nga familjarët e saj, ndërkohë që në këtë gëzim u bashkua edhe

Vazhdoni leximin →