Kampioni i Anglisë falimenton në biznes

Në fushë mund të jetë lojtar i pakalueshëm por si biznesmen është një dështim i vërtetë. Danny Drinkwater, ish-kampion i Anglisë me Leicester, ka humbur rreth 1 milionë euro pasi restoranti që ai ngriti për të nisur rrugën si biznesmen, falimentoi. Ish-ylli i Chelsea dhe Leicester i cili u tërhoq ditët e fundit në moshën

Vazhdoni leximin →