Bianka si i ati, nxjerr të pasmet në publik

Bianka Gaskoinj është një ndër femrat më aktive në rrjetet sociale. Vajza e ish-futbollistit Pol Gaskoinj nuk rresht së provokuari me fotot e saj të nxehta. Teksa i ati po përballet me probleme alkoolizmi dhe është gjetur shpesh i dehur rrugëve, ajo nuk le rast pa publikuar të pasmet.