E ka radhën Nejmar për të aktruar me të dashurën..

Caroline Caputo është e dashura e re e Neymarit, një djalosh që tregon se ka talent edhe për shijen. Ylli i Barcelonës, Neymar, ditë më parë bëri të ditur se i ka dhënë fund lidhjes me modelen e aktoren, Bruna Marquezine. Braziliani kishte thënë se shkak për ndarjen është profesioni i bukuroshes braziliane, aktrimi. 25

Vazhdoni leximin →

Nikolet Shi, linja të frikshme

Modele, aktore dhe e apasionuar pas pokerit. Nikolet Shi, kopertina e “Playboy, asnjëherë nuk e kalon kohën larg vëmendjes së publikut. Dhe për këtë mjafton të ndjekësh albumet fotografike të publikuara, që vërtetë janë shumë të shpeshta. Por për Nikolet, pokeri është sporti i preferuar dhe në një tavolinë gjysmë të ndriçuar mund të qëndrojë

Vazhdoni leximin →