Bashkëshortja italiane e Lorik Canës qëndis flamurin Kuq e Zi

Kapiteni legjendar i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka ndarë së fundmi një video në “InstaStory” të gruas së tij, Monica duke qendisur flamurin Kuq e Zi. Partnerja e Lorik Canës, është Monica Ercoli, arkitektja italiane. “Monika në versionin Marigoja. Monika a e di kush është Marigoja“?- e pyet Loriku parteren e tij. Lorik Cana dhe Monika kanë më shumë se 10 vite në krah të njëri tjetrit dhe janë prindër të dy fëmijëve.

sfidanti.al