Sarri: Kontrata? Nuk jam nga ata që paguajnë klauzolën

Për Mauricio Sarrin, kontrata e re me Napolin nuk është çështje “qendroj apo largohem”. Trajneri nuk lë asnjë dyshim kur jep sqarimin e tij, duke deklaruar se “fjala është nëse qendroj me më shumë apo me më pak dëshirë”. “Unë kam kontratë deri në 2020, – theksoi Sarri, – dhe nuk jam nga ata që

Vazhdoni leximin →

Interi po përgatit një ofertë marramendëse për Antonio Konten

Mediumet italianë kanë publikuar, këto ditë, një lajm sensacional, një “bombë” të vërtetë, duke pretenduar se pronarët e rinj të Interit, sezonin e ardhshëm, e duan trajnerin aktual të Celsit, Antonio Konten, në krye të stolit të drejtimit të këtij klubi milanez dhe se, për këtë qëllim, ata kanë përgatitur një ofertë marramëndëse. Pronarët e

Vazhdoni leximin →