Familja Messi, tani në versionin ‘Simpson’

Rino Russo është një artist Italian që vizaton dhe I publikon në rrjetet sociale imazhet e personave të famshëm në versionin e serialit të njohur amerikan në kartona ‘The Simpsons’. Këtij procesi nuk I ka shpëtuar as familja e yllit argjentinas të Barcelonës, Messi dhe familja e tij. Ruso postoi në profilin e tij në

Vazhdoni leximin →