Zambrotta ftoh entuziazmin: Messi në Serie A? Dyshoj

Ngjarjet e fundit në shtëpinë Barcelona ku pati edhe një përplasje mes Lionel Messit dhe Eric Abidal bënë që në media, sidomos atë italiane të shpërthejë fantasia për largimin e argjentinasit nga kampionët e Spanjës me parametra zero sipas klauzolës së kontratës së tij. U fol shumë për opsionet e Messit për të vijuar karrierën

Vazhdoni leximin →