Reali thuajse zhgënjen në Champions, “thumba” edhe nga kapiteni Ramos!

Rezultati në Gjermani nuk është se ishte shumë i pëlqyeshëm, ndonëse reagimi në minutat e fundit ishte tregues karakteri. Reali i Madridit barazoi 2-2 me “shpirt ndër dhëmbë” në fushën e Borusias së Mynshengladbahut, ndërsa mbeti në fund të grupit në Champions. Përtej shifrave aspak për t’u kënaqur, drejtuesit madrilenë duhet të jenë mërzitur nga

Vazhdoni leximin →

Championsi dhe kaosi i koronavirusit, Çelsi e Bajerni veprojnë ndryshe!

Blutë e Londrës kanë vendosur ta bëjnë një seancë stërvitore në stadiumin e Krasnodarit në Rusinë e Jugut, në prag të ndeshjes së Championsit me skuadrën e qytetit, me të njëjtit emër. Mediat britanike lëshojnë alarmin për veprimin e Çelsit, duke theksuar se rrezikshmëria e epidemisë së koronavirusit është tepër e lartë, sidomos në Rusi.

Vazhdoni leximin →