Interesim i jashtëzakonshëm për derbin, radhë për bileta nga tifozët e Partizanit dhe Tiranës!

Bëjnë mirë që të mos vonohen. Tifozët duhet të nxitojnë për të marrë biletat për ndeshjen kryesore të Superligës, atë mes Partizanit dhe Tiranës, ndërsa shitja vazhdon me shpejtësi. Vetëm ditën e parë, të mërkurën, u blenë mbi 4 000 të tilla në të gjitha tribunat, ndërsa radhat po shtohen gjithnjë e më shumë. Nga

Vazhdoni leximin →

Barcelonë qiellore edhe me “bebet”, Interi e sheh Championsin në TV!

“Barça e fëmijëve të tmerrshëm ngrin “San Siron”, Interi në Ligën e Europës”. Ky ishte titulli i “La Gazeta delo Sportit” në Milano, ndërsa “Marka” në Madrid shtonte se “dy fëmijë pushtuan Milanon dhe rrëzuan Interin”. Shumë domethënës konkluzionet pas ndeshjes së fundit në grup në Ligën e Kampionëve, që përcaktoi eleminimin e skuadrës së

Vazhdoni leximin →