Sikur Mesi të lishte një fanellë tjetër, kishte fluturuar..

Asier Illarramendi ka shpërthyer pas humbjes ndaj Barcelonës dhe nuk eshte tip qe flet shpesh. Leo Messi u ndëshkuar me karton të verdhë në pjesën e parë, i cili rrezikoi shumë në pjesën e dytë ku disa herë vendasit kërkonin kartonin e dytë të verdhë, transmeton Gazeta Express. Sipas mesfushorit të Real Sociedad, Asier Illarramendi,

Vazhdoni leximin →