Federika Narxhi, sexy në Instagram, Matri bën xhelozin

Moment argëtuese shënohen në rrjetet sociale mes Federika Narxhit dhe të fejuarit të saj Alesandro Matrit. Ky I fundit bën xhelozin teksa komenton një foto shumë sexy që shoë girl italiane postoi në profilin e saj në Instagram. ‘Lëmë të kuptoj, më thua që do shkosh të bësh pazarin dhe poston foto në Instragram, ndërsa

Vazhdoni leximin →