WAG-sat e Barcelonës i bashkon pagëzimi i djalit të Fabregas

Gjatë periudhës së qëndrimit te Barcelona, Sesk Fabregas dhe bashkëshortja e tij Daniela Seman krijuan një miqësi të fortë me lojtarë të tjerë të Barcelonës dhe bashkëshortet apo të fejuarat e tyre. Kaq e fortë është kjo miqësi e krijuar sa nuk është aspak një cudi që ato bëjnë plane që të jenë bashkë gjithë

Vazhdoni leximin →

Sa fat për Anglinë, s’ka lajme bombastike për WAGS-et

Dymbëdhjetë vjet më parë Anglia kishte një nga ekipet më të mirë të të gjitha kohëve në Kupën e Botës, por çuditërisht vëmendja mediatike dhe padyshim edhe publike shkoi më shumë për gratë dhe të dashurat e tyre (WAGS). Bekam, Skoulls, Lampard, Xherrard, Terri, Ferdinand, Koul apo Runi ishin yje të vërtetë, por fotografët dhe

Vazhdoni leximin →