Atletika ruse qan Plavunovën; gjendet pa jetë në pistë

Atletika ruse është në zi. është gjendur pa jetë në pistë në moshën 25 vjecare, Margarita Plavunova atlete dhe njëkohësisht modele. Mësohet se Plavunova kishte pësuar një atak kardiak teksa ishte duke u stërvitur në një fshat në distriktin Morshanski në rajonin Tamblov Oblast në Rusinë perëndimore ku ajo ndodhej me pushime. Plavunova ishte atlete

Vazhdoni leximin →