Befasues Asensio, zbulon (pa)dashje se ku do të shkojë Varani

Reali i Madridit, tanimë, e ka humbur primatin në Spanjë, pas një krize, të cilën e shfrytëzoi Barcelona që përfitoi dhe që, tani, ka siguruar një epërsi të madhe të pikësh, pothuajse të paarritshme nga ekipet e tjerë. Në këto kushte, në klubin “mbretëror”, paralajmërohet një rikonstruksion i madh. Midis të tjerave, thuhet se nga

Vazhdoni leximin →

Thonë se hajdutët ndjellin ters, po Varane dhe Reali frikësohen..

Hajdutët e kanë plaçkitur shtëpinë e yllit të Real Madridit, Raphael Varane Derisa Raphael Varane po luante në ndeshjen mes Real Madridit dhe Borussia Dortmundit, në Ligën e Kampionëve, hajdutë ia kanë plaçkitur shtëpinë. Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, hajdutët i kanë vjedhur francezit bizhuteri, orë dore dhe të holla në vlerë të 70

Vazhdoni leximin →