Maradona, pagjumësia e të bijat: Isha duke vdekur, kurse ato blinin apartamente

Diego Armando Maradona bëhet sërish protagonist jashtë lojës së futbollit. Kampioni argjentinas është shtruar në një klinikë të Buenos Airesit për të kuruar një problem që e shqetëson prej kohësh; pagjumësinë duke iu nënshtruar një terapie të re. Mësohet se shkaku i këtij problemi të Maradonës, janë pikërisht pretendimet financiare të vajzave të tij, gjë

Vazhdoni leximin →

Hamilton e Fetel mbeten vetëm, edhe Formula 1 largon vajzat!

Formula 1 si sporti “darts”. Në një revolucion të vogël, por mjaft të rëndësishëm, po zhduket koncepti i femrës si zbukurim dhe si shtojcë e spektaklit. Pilotët më të mëdhenj të botës, si Ljuis Hamilton apo Sebastian Fetel nuk do të shoqërohen që këtej e tutje nga vajzat e bukura, nga topmodele, që kanë shërbyer

Vazhdoni leximin →