Gjyqtarët e kanë ndihmuar dhe do ta ndihmojnë Juventusin?!

Është mëse e qartë se Juventusi dominon në futbollin italian dhe është favorit i qartë që ta fitojë edhe një herë tjetër Serinë A. Ndeshjen me Juventusin lojtarët dhe tifozët e Torinos e pritën me një eksitim të madh, ndërkohë që në prag të kësaj ndeshjeje derbi rivalësh “të egër” nuk munguan as deklaratat e

Vazhdoni leximin →