Kukësi apo Partizani? Gjici apo Demi? Dëgjoni recetën e artë..

Dy presidentët  që janë betuar për  të hequr nga froni njëherë e mirë Skënderbeun, në fund të sezonit, Safet Gjiçi  i Kukësit dhe Gaz Demi i Partizanit,  në prag të përballjes së ekipeve të tyre nesër,  kanë dhënë spektakël me pak tifozë pas emisionit “Proçesi Sportiv”.  Me batuta dhe ngaçmime thumbuese dy presidentët që kanë

Vazhdoni leximin →