Arsenali nuk ndalon: Mbas Sebajosit dhe Pepes edhe Tirni i Selltikut?

Arsenali, gjatë kohëve të fundit, me të vërtetë, ka bërë një “bum” në tregun e transferimeve: Fillimisht, erdhi Dani Sebajos, kurse më vonë “topçinjtë” arritën marrëveshjen më të shtrenjtë në historinë e klubit, duke paguar 80 milionë euro për Nikolas Pepen. Ylli i Lilit ishte në radarin e shumë ekipeve të mëdhenj evropianë, por në

Vazhdoni leximin →