Barcelona, Bartomeu takon presidentin e komanduar, Tusquets

Ish presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu shkoi në selinë e klubit blaugrana, menjëherë të nesërmen pas dhënies së dorëheqjes së tij dhe të gjithë Këshillit Administrativ. Me të mbërritur në zyrë, Bartomeu u takua me Presidentin e Komisionit të Ekonomisë të klubit, Carles Tusquets  që do të jetë presidenti i komanduar i klubit deri

Vazhdoni leximin →