Partizani nuk gabon, mund Korabin dhe mbërrin Kukësin në krye të Superligës!

Partizani nuk e shpërdoroi mundësinë që pati për t’u ngjitur në krye të Superligës shqiptare. Skuadra e trajnerit Starova fitoi 2-0 në kryeqytet ndaj Korabit, dhe u barazua me Kukësin në vendin e parë të renditjes të kampionatit. Në stadiumin “Selman Stërmasi” vendosën një autogol i shënuar nga Prençi në portën e vet dhe një

Vazhdoni leximin →