Suarez tremb Interin: I kënaqur që Barcelona dëshiron të marrë Lautaron

Në Spanjë vazhdojnë përditësimet në lidhje me tentativën e Barcelonës për blerjen e Lautaro Martinez. Por ndërsa klubi zikaltër dhe përfaqësuesit e futbollistin nxitojnë të konfirmojnë se sulmuesi nuk ka ndërmend të lërë Milanon, fjalët e Luis Suarez I trembin jo pak tifozët interistë ‘Lautaro është një futbollist që po rritet shumë në Itali-tha Luis

Vazhdoni leximin →

Rrëfehet Henderson: Isha gati të vrisja Luis Suarez

Xhordan Henderson rrëfehet në podcasting e Xhemi Karrager dhe flet për sezonin e tij të parë me Liverpulin kur në skuadër ishte edhe Luis Suarez, aktualisht sulmuesi I Barcelonës. Është pikërisht uruguajani protagonist në rrëfimin e Henderson I cili ttregon se në një seancë stërvitore me The Reds kishte dëshirë ta gjuante Luis Suarez pasi

Vazhdoni leximin →