Ansu Fati preferon U21 dhe El Clasico kundrejt Botërorit U17

Federata Spanjolle e Futbollit dhe Barcelona kanë nisur bisedimet mes tyre për të gjetur mënyrën e aktivizimit të Ansu Fati me kombëtaren Iberike. Futbollisti, që u përfshi në listën paraprake të Spanjës U17 nga trajneri David Gordo për Botërorin e kësaj grupmoshe, mund të mos jetë në listën përfundimtare të kësaj skuadre, por mund të

Vazhdoni leximin →