Kanixha e ka seriozisht: Sofia është femra që kërkoja

Klaudio Pol Kanixha 52 vjec dhe Sofia Boneli 26 vjec e kanë seriozisht lidhjen e tyre dhe këtë ata e konfirmuan në një intervistë për revistën ‘Caras’ teksa zyrtarizuan parakohe fejesën e tyre që ish5te parashikuar të bëhej në javën e parë të nëntorit në Tulum. Me këtë rast  do të organizohet një festë me

Vazhdoni leximin →

Viti horror i Loris Karius ‘zbutet’ nga Sofia.

Viti 2018 ishte padyshim një vit horror për portierin gjerman Loris Karius që do të mbahet mend për gafat e tij të njëpasnjëshme sidomos ato të finales së Ligës së Kampioneve në sfidën mes Realit të Madridit dhe Liverpulit. Megjithatë fundi i tij ishte madhështor në aspektin sentimental për të. Portieri gjerman që u transferua

Vazhdoni leximin →

Thashetheme boterori; Sofia, dashuria e re e Kavanit?

Sofia Sueskun fituesja e fundit e programit televiziv ‘Supervivientes’ po korr shume sukses ne rrjetet sociale, kjo fale edhe fotove shume sexy qe ajo publikon. Pikerisht ne momentet kur filluan te qarkullojne zerat per nje romance te mundshme me Edinson Kavanin, Sofia i ndezi te gjithe  me fotot e saj me te fundit topless. Sipa

Vazhdoni leximin →

Matri drejt perëndimit, Nargi në superformë

Alesandro Matri, tani 32 vjeç, kuptohet që nuk mund të jetë në kulmin e karierës. Pas Milanit, Fiorentinës, Juventusit apo Lacios, tashmë Sasuolo është stacioni i fundit i sulmuesi. Ndërkohë, bashkëshortja e tij vazhdon të mbetet në majë. Federika Nargi ruan një formë trupore të mrekullueshme, megjithëse nga lidhja me Alesandron ka ardhur në jetë

Vazhdoni leximin →