Kush do ta zëvendësojë Lukakun te Junajtidi? Mejsoni apo Sançezi…

Romelu Lukaku tanimë është larguar nga “Old Traffordi” me destinacion Interin, por, sidoqoftë, trajneri i “djajve të kuq”, Ole Solskjer, nuk është shumë i shqetësuar për zëvendësimin e tij. Solskjeri që është i ndergjegjshëm se klubi ka fituar shumë para nga shitja e sulmuesit belg, thotë se ai tanimë e ka gjetur zëvendësuesin e Lukakut

Vazhdoni leximin →

Inter-Sancez; rishfaqet hipoteza e merkatos

Aleksis Sancez te Interi, është një hipotezë që është rishfaqur në zërat e merkatos. Agjenti i sulmuesit lkilian të cilin Interi e kërkoi edhe kur ishte pjesë e Udinezes e më pas e Barcelonës, përpara dhjetë ditësh ka qenë në Milano dhe mësohet se ka qenë në kontakte me drejtuesit e klubit milanez, por që

Vazhdoni leximin →