Bjellorusi, dëgjo Azdren Llullaku: Rrezik i madh, një futbollist me koronavirus!

U bënë muaj që pas martesës, vendosi të ndryshonte edhe skuadër. Azdren Llullaku ka lënë Rumaninë, Kazakistanin dhe Italinë, e tani luan në Bjellorusi për Shahterin e Soligorskut, aty ku më parë ishte edhe Bakaj. Ish-sulmuesi i kombëtares, gjithsesi, ka bërë një paralajmërim se vazhdimi i kampionatit bjellorus mund të sjellë probleme të mëdha për

Vazhdoni leximin →

La Liga, nëse nuk fillon në deri në 27 qershor, anulohet për fare!

Sezoni duhet përfunduar në një farë mënyre, kjo është një dëshirë, është një detyrim financiar e sportiv, por “Nëna Natyrë” mund t’i bëjë të pafuqishëm për t’ia dalë. Drejtuesit e Federatës Spanjolle të Futbollit, të Ligës së Futbollit e të klubeve përpiluan skenarët e mundshëm për t’ia dalë mbanë në krizën e koronavirusit. Ka tre

Vazhdoni leximin →