Roma, sfumohet hipoteza e blerjes së Mario Manxhukic

Sesioni i merkatos dimërore po afron dhe klubet kërkojnë të bëjnë pëforcimet e tyre e një prej këtyre klubeve është edhe Roma. Verdhekuqtë janë në kërkim të një qendërsulmuesi tjetër për të zëvendësuar me shumë mundësi Nikola Kalinic, aventurës së të cilit në klubin roman duket se i ka ardhur fundi me kroatin që e

Vazhdoni leximin →