Juventusi, Milani apo Roma, kush më i miri në Serinë A?

Juventusi është kampion dhe kryesues, Roma është sfidantja e përjetshme, ndërsa ka edhe një “dashuri” të vjetër që po rilind në Serinë A. Kjo dashuri quhet Milan. Cila nga këto skuadra mund të vlerësohet si mrekullia e këtij sezoni, që po hyn në muajin e tij të katërt? “Korracata” e trajnerit Alegri është më e

Vazhdoni leximin →