Zaniolo në Vatikan, takoi Papa Francesco: Emocion unik

Kjo e diel ishte speciale për Nicolò Zaniolo që tashmë ka nisur periudhën e riaftësimit nga dëmtimi në ligamentet e gjurit të djathtë. mesfushori i Romës shkoi në Vatikan për të marrë pjesë në Meshën e Shenjtë të kryer nga Papa Francesco. Në përfundim të kësaj meshe, Papa takoi futbollistin dhe i dhuroi një edicion

Vazhdoni leximin →