Florenzi kundër Ronaldos: Ka fituar Topin e Artë dhe kujton se mund të bëjë c’të dojë

Sfida e mbrëmjes të së dielës mes Romës dhe Juventus e mbyllur me fitoren 2-0 të verdhekuqve, pati momente polemikash me protagonistë Kristiano Ronaldon dhe Alesandro Florenzin. Portugezi në një moment e ngacmoi për shtatlartësinë futbollistin italian të Romës duke i deklaruar: ‘Je shumë i shkurtër për të folur’ me Florenzin që nuk i pëlqeu

Vazhdoni leximin →