Emilie Nef Naf dhe Menez, rindizet dashuria

Emilie Nef Nef i kaloi pushimet verore në Kalabri, shumë pranë Reggios ku sapo ka gjetur skuadër ish bashkëshorti i saj Jeremy Menez. Dhe në fakt cifti duket se është ribashkuar gjë që vërtetohet nga fotot e shumta të postuara në rrjetin social Insagram si nga sulmuesi i Regginas ashtu edhe nga vetë modelja franceze.

Vazhdoni leximin →

Melissa Satta-Kevin Prince Boateng; rikthehet dashuria

Pas një stuhie të fortë lind dielli, kjo ka ndodhur edhe me martesën mes Melissa Sattës dhe kevin Prince Boateng. Tashmë te cifti është kthyer qetësia e dikurshme dhe prova më e mirë janë fotot e postuara nga shoëgirl italiane në profilin e saj në Instagram. Vetëm përpara pak kohe ajo postoi foton e një

Vazhdoni leximin →