Rakitic injorohet nga Valverde; bashkëshortja I del në mbrojtje

Ivan Rakitic kohët e fundit duket se është kthyer në një lojtar të padukshëm te Barcelona në këtë fillim sezoni. Trajneri Ernesto Valverde duket se e ka injoruar krejtësisht mesfushorin kroat dhe nuk e ka përfshirë në skuadër. Ajo që I del në mbrojtje futbollistit, ëstë pikërisht bashkëshortja e tij, Rakel mauri nëpërmjet një postimi

Vazhdoni leximin →

Ivan Rakitic dhe Rakel Mauri; shfaqin dashurine te Kulla Eiffel

Ivan Rakitic po i vijon pushimet e tij në Paris së bashku me bashkëshorten Rakel mauri dhe vajzat e tyre Alte e Adara. Andaluziania iu drejtua menjëherë rrjeteve sociale për të publikuar fotot e para të këtij udhëtimi të shoqëruara me mesazhin ‘Qyteti i dashurisë #parisiibukur”. Në një nga fotot e postuara, Rakel pozon e

Vazhdoni leximin →