Në Instagram, fotot fantastike të motrës së Neymar

Rafaella Santos vazhdon të mahnisë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotot e saj verore në Mykonos  në Greqi. Motra e sulmuesit të Paris Saint Germainit, me më shumë se 5 milionë ndjekës në Instagram është shndërruar në një influencer autentike dhe këtë e vërtetoi edhe këtë radhë me fotot e saj me bikini

Vazhdoni leximin →

Barcelona, 6 dite pushim me pas mendohet per Napolin

Pasi mbylli La Ligan me nje vend te dyte zhgenjyes pas Realit te Madridit, Barcelones nuk i mbetet vecse Liges se Kampioneve per te shpetuat sezonin. Ne kuader te pergatitjeve per ndeshjenbe kthimit te 1/8 te finaleve me Napolin, skuadra katalanase zhvilloi seancen e fundit stervitore perpara se trajneri Setien t’u jape futbollisteve te tij

Vazhdoni leximin →

Sofija Milosevic, pushime romane me Luka Jovic

Kushdo e kujton Sofija Milosevic si modelen që ka pasur një lidhje dashurie me Adem Ljajic. Tashmë ajo nuk është më me ish futbollistin e Romës dhe duket se ka gjetur një dashuri të re; bëhet fjalë për sulmuesin e Realit të Madridit, Luka Jovic. Cifti tashmë e ka shfaqur hapur këtë lidhje mes tyre

Vazhdoni leximin →