Antonela dhe Sofia; takim mikeshash me Daniela Seman në Ibiza

Pasi jetuan parajsën në Karaibe, Lionel Messi dhe Antonela Rokuco u kthyen këtë të shtunë në Barcelonë për të marrë sërish valixhet e për të shkuar në Ibiza për të shijuar ditët e fundit të këtyre pushimeve. është vetë Antonela Rokuco që e zbuloi këtë teksa në Instagram postoi një foto të saj me bashkëshorten

Vazhdoni leximin →

Messi, pushime luksoze prej 15500 Eurosh në natë

Lionel Messi dhe familja e tij ndodhen në Antigua e Barbuda në Karaibe për të shijuar pushimet verore. Më konkretisht ata janë në një ishull për të ruajtur privatësinë e tyre dhe bëhet fjalë për Long Island pse Jumby Bay. Është një ishull i gjatë 2 km dhe i zënë tërësisht nha hoteli ku po

Vazhdoni leximin →

Ivan Rakitic dhe Rakel Mauri; shfaqin dashurine te Kulla Eiffel

Ivan Rakitic po i vijon pushimet e tij në Paris së bashku me bashkëshorten Rakel mauri dhe vajzat e tyre Alte e Adara. Andaluziania iu drejtua menjëherë rrjeteve sociale për të publikuar fotot e para të këtij udhëtimi të shoqëruara me mesazhin ‘Qyteti i dashurisë #parisiibukur”. Në një nga fotot e postuara, Rakel pozon e

Vazhdoni leximin →

Kristiano Ronaldo, relaks në Greqi me superbakshish

Kur bëhet fjala për relaks e pushime, Kristiano Ronaldo nuk kursehet aspak. Kështu, pasi pagoi 8000 Euro në natë në një dhomë luksoze në resortin Kosta Navarino, ylli portugez i Juventusit la një superbakshish prej 20 mijë Eurosh për stafin e ‘Royal Villa Methoni’, kjo sepse aty iu garantua privatësia maksimale. Është ky një gjest

Vazhdoni leximin →

Solskjeri e ka mendjen te Junajtidi, shkurton pushimet!

Trajneri i Mançester Junajtidit, Ole Solskjer, me synimin që ta  përgatisë sa më mirë ekipin e vet për sezonin e ardhshëm si trajner me kohë të plotë, do të bëjë një lëvizje të pazakontë, pra që rrallë herë e bëjnë trajnerët e tjerë. Trajneri norvegjez i lartpërmendur nuk do të pushojë shumë gjatë verës me

Vazhdoni leximin →