Kur PSZH-ja fitonte kampionatin, Nejmari luante poker!

Futbollistët e PSZH-së arritën deri te titulli i kampionit të Ligës së 1-rë franceze në një mënyrë impresive, duke e mundur thellë 7-1 Monakon, dhe këtë e bënë pa lojratin e vet më të mirë, Nejmar, që po merr veten pas një operacioni në shputën e këmbës në Brazil. Dhe, kur PSZH-ja siguronte trofeun kryesor

Vazhdoni leximin →