Liverpul hyn në histori; përmbysja e tretë në një sfidë gjysmëfinale pas një humbje me 3 gola diferencë.

Liverpul hyn në histori; përmbysja e tretë në një sfidë gjysmëfinale pas një humbje me 3 gola diferencë. Mrekullia e bërë nga Liverpuli në Ligën e Kampioneve teksa eliminoi me përmbysje Barcelonën për të kaluar në finale hyn zyrtarisht në historinë e kompeticionit më të rëndësishëm për klube. Skuadra anglezde bëhet e treta në histori

Vazhdoni leximin →

Ronaldo shpreson tek tifozet, ndërsa tifozët presin magji nga ..Ronaldo

Juventusi po përgatitet për ndeshjen më të rëndësishme të sezonit dhe ajo është ndeshja revansh e 1/8-tës së finaleve të Ligës së Kampioneve (LK) në Torino, të martën, kundër Altetikos së Madridit që ndeshjen e parë ka fituar 2-0 në “Vanda Metropolitano”, kështu që detyra e “zonjës së vjetër” është e vështirë, por, sidoqoftë, në

Vazhdoni leximin →